19 Kasım 2012 Pazartesi

Hayalimdeki Aşk-Erin Quinn

Hayalimdeki Aşk...Erin Quinn

Mutlulugu yakalamak icin bazen gecmişiniz ile hesaplaşmaniz gerekebilir. Kacırdıgınız firsatlari bir daha yakalama imkanınızda olmayabilir. Tüm yapmanız gereken aşkınıza simsıkı sarılıp daha cesur olmaktır.

Aşkın gücü,herkesin ikinci bir şansa hakkı var...Yıllardır iki aile arasında süren bir lanet..İrlanda'nın pek bilinmeyen kasabasından gelen tılsım..Aslında bu rom
an için sayfalarca yazabilirim..Teslimiyet romanından sonra beni bu kadar etkileyen nadir romanlardan..
Bir gün mutfağınızda dayanılmaz derecede yakışıklı bir erkek beliriverir ise ne yaparsınız?..
Bu gizemli yabancı Danni'nin hayatına umulmadık bir anda girer ve o hız ile onu İrlanda'daki bir kasabaya birlikte gitmeleri için ikna eder..
Bu gizemli yabancının etkisine giren Danni kendini sıra dışı olayların içinde bulur..Ve anlar ki geçmişte olan bir olayı tekrar düzenlemek için buraya gelmişlerdir...
Farkettiği ve öğrendiği gerçekler ile Sean'in aslında bulunduğu zamanda bir ölü olması ayrı zamanlarda bir araya gelmeleri.her şey yarım kalmış çözülmemiş gizemli olayların içinde bulmasına neden olur..Ya bu olaylar çözülecektir.Ya da Geldiği efsunlu kasabada kendinin ve Sean'in ölümünü tekrar görecektir..Olaylar sanki dolap beygiri gibi tekrar tekrar büyükannesinin yaşadığı gibi yaşasada olayları bir türlü çözümlenmemiştir..Bu olayları çözecek tek kişi yine de kendisidİR..Bu olayları ancak büyük güçleri olan Fennore Kitabını kullanması ile çözebilecek midir?
Her şey mutluluğu.annesinin ,kardeşinin,kendinin ve sevdiği adamın, hayatı buna bağlıdır..Başarılı olmamak gibi bir şansı yoktu..
Harikulade ve ders verici bir romandı fazla anlatıp gizemini bozmak istemiyorum..Ama umulmadık olaylar,çaresizlikler içinizden gelen güç ile sizde var olan bir ayrıcalık,yetenek ile de çözebilirsiniz..Bunun muhakkak bir efsun,büyü,tılsım olması gerekmez..Yazar bütün bu olayları işlerken çok güzel derslerde veriyordu..Sevginizi için mücadele etmeniz gerektiğini,ona inanmanız gerektiğiniz,bazen mutluluklar için cesaret de gerekebilir..Bazı şeyleri hatta hayatınızı bile kaybetmeyi göze almanız da gerekebilir..
Tek kelime ile harika ötesi bir romandı..Çeviri ise çok güzeldi kitap su gibi aktı gitti..Çok ama çok sevdim..Yazarın yakında üçüncü kitab yakında çıkacak.. 
İlk önce 
Hayalimdeki Aşk.
Hayalimdeki Yürek ve Rüyalarımı 
Hayalimdeki Arzular ve İhtiraslar
okuyun..Bu seriyi kaçırmayın...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme