17 Kasım 2015 Salı

Sana İhtiyacım Var - Katie Ashley


Orijinal adı The Proposition 
Edisyon Adı: Sana İhtiyacım Var
Yazar: Katie Ashley 
Çeviri : Derya Engin
Yayınevi : Novella Yayınları
Goodreads Puanı :5/4,08
Puanım:5/4

Çok sık rastlanabilecek bir kurguda yazılmış olan bir kitap olarak görebilirsiniz.Fazla beklenti içinde olmadan hoşça vakit geçirmek istiyorsanız size önerebileceğim bir kitap.Yazarı ilk defa okuyorum.Kalemini çok sevdim..Üç kitaplık bir serinin ilk kitabı..Beğendim ancak kitap yarım kaldı. Araştırmalarıma göre 3 kitaplık bir serimiş. İlk iki kitap da aynı çiftin hikayesi var..Hayatta en çok istediğiniz bir şeyi elde etmek için her şeyi yapar mısınız? 
Bir şeyi deli gibi istemek nedir bilir misiniz? 
İşte bu romanda  Emma bir çocuğu olmasını çok istiyordu. Aidan ise Emma ile birlikte olmayı. Başlarda adil bir alışveriş gibi görünse de işin rengi sonradan değişir..


Romandaki kadın kahramanımız Emma 30. yaşına ayak bastıktan Sonra biyolojik saatinin artık yavaş yavaş tükenmekte olduğunun çocuk sahibi olmak için az zamanının kaldığının farkına varır. 
Hayatta İstediği tek şey çocuk sahibi olmaktır fakat bunun için bırakın bir kocayı, eş cinsel arkadaşı Connor dışında hayatında hiç bir erkek yoktur . 
Sperm bankasına da başvurmayı aklından bile geçirmez çünkü bebeğinin, idüğü belirsiz Birinin katil veya sapık DNA'sını taşıması ihtimalinden çok korkmaktadır.
. Bu nedenle en yakın gay arkadaşı Connor'dan bebeğinin sperm donörü olmasını ister ..
 Fakat bu sefer de Connor'ın sevgilisinden onay alınamaz.


Romanın erkek kahramanı Aidan ise , Emma ile aynı şirkette pazarlama yöneticisi olarak çalışmaktadır. İşinde de  gayet başarılı, genç, yakışıklı aşırı derece de  çapkın bir adamdır. Emma ile şirketin daha önce  düzenlenen  Noel partisinden tanışmışlardır..
. Aidan onu tavlamaya çalışmış Fakat reddedilmiştir.Bu ret edilme 
Aidan'ın canını adeta yakmıştır..Ve bir gün işten çıkmak üzereyken Emma'yı sevgilisi olduğunu düşündüğü bir adamla tartışırlarken yakalar. Emma'ya yardımcı olmak amacıyla aralarına girer. Emma kadınlar tuvaletinde iken sevgilisi sandığı o adam, bir çırpıda her şeyi anlatır ona yani Connor
Aidan Connor'dan öğrendiği bu bilgiler üzerine kadınlar tuvaletine dalarak yaptığı Teklif ile Emma'yı şoka uğratır.


Bu teklifin içeriğinde Neler mi var? Bebeğin sperm donörü olmak.....
Aşk da her yol mübahtır..!!
Aşık olduğunu fark etmesen de..
Demi ama..


Ancak Aidan bu işi doğal yöntemlerle yapacakları takdirde
 Emma'ya yardımcı olabileceğini söyler.  
İşin özü, Emma Aidan'ın spermlerine,
 Aidan da Emma'nın Vücuduna Sahip olacaktır..
Taraflar en çok istediğine sahip olacaktır böylece..!!İkinci kitabı okumayı çok istiyorum...Bir an önce çıksın..Proposition
1. The Proposition (2012)Sana İhtiyacım Var 
2. The Proposal (2013)
3. The Pairing (2014)
Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme